Witamy w centrum wiedzy Intel® IQ!

Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w technologiach AI, czy jesteś już ekspertem – w Akademii Intel® AI znajdziesz niezbędne materiały do nauki, narzędzia i technologie, dostęp do społeczności programistów oraz bieżące wsparcie ekspertów Intel®, które pozwolą rozwinąć Twoje umiejętności w zakresie wykorzystania sztucznej inteligencji.

Centrum wiedzy poświęcone inteligentnym rozwiązaniom Intel® zawiera porady ekspertów, case study oraz zapowiedzi i rekomendacje narzędzi i produktów. Promowane są tu rozwiązania pokazujące, jak narracja oparta na danych wpływa na biznes. W Akademii Intel® AI można doskonalić umiejętności w zakresie AI, korzystając z kursów na temat algorytmów AI, uczenia maszynowego i głębokiego uczenia.

Przeczytaj polecane artykuły

Platforma HPE Synergy z procesorami Intela przyspiesza cyfrową transformację biznesu

O sukcesie w gospodarce cyfrowej decyduje przede wszystkim możliwość szybkiego wdrażania nowych systemów, aplikacji i procesów biznesowych, co wymaga jeszcze...

Czytaj więcej

Hybrydowy silnik do cyfrowej transformacji

Nowe technologie niewątpliwie zmieniają nasze życie w każdym obszarze. Zmieniają...

Czytaj więcej

Komponowalna infrastruktura HPE Synergy z procesorami Intela E5 i E7

To pierwsza na świecie platforma zaprojektowana do tworzenia tzw. komponowalnej...

Czytaj więcej

Poznaj ścieżki nauki

Intel® AI Academy

Naucz się teorii AI i skorzystaj z praktycznych ćwiczeń oraz bezpłatnych kursów dla programistów, naukowców oraz wszystkich, którzy zajmują się danymi.

Intel® AI DevCloud

Zarejestruj się! Dla członków Intel® AI Academy dostępna jest teraz bezpłatna chmura obliczeniowa!

Zapoznaj się z AI Journey

Napisane przez ekspertów z dziedziny sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i głębokiego uczenia, seria samouczków „Hands-On AI” prezentuje narzędzia, infrastrukturę i techniki pomocne przy tworzeniu aplikacji z zaawansowanymi funkcjami sztucznej inteligencji.

Obserwuj nas! W kolejnym odcinku: Buduj biznes oparty na analizie

Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco z innowacyjnymi trendami z zakresu najnowszych technologii i rozwiązań IT!