O nas

Przyszłość biznesu jest hybrydowa. Nowe idee i technologie zmieniają świat, chmura obliczeniowa zdobywa sobie coraz większą popularność, ale tradycyjne technologie nadal mają swoje miejsce. Nowe środowisko technologiczno-biznesowe nie musi być czarno białe. Transformacja i optymalizacja polega na znalezieniu dla poszczególnych aplikacji czy usług odpowiedniej platformy. Na tym polega podejście hybrydowe do IT – pozwala połączyć najlepsze tradycyjnych rozwiązań i cloud computingu. Nowe IT polega na dobraniu odpowiednich proporcji.

Serwis HybrydoweIT to przestrzeń, w której można znaleźć ciekawe i wartościowe informacji poświęcone transformacji do infrastruktury hybrydowej. Prezentujemy najnowsze informacje, innowacyjne spojrzenie na technologie i biznes, pokazujemy jak sukces osiągają inni – w wywiadach i case studies opowiadają o tym doświadczeni specjaliści IT i liderzy biznesu.

HybrydoweIT to inicjatywa trzech blisko ze sobą współpracujących partnerów biznesowych: Hewlett Packard Enterprise, Intela oraz Betacom, operatora chmury BLUER.Cloud Partner. Ich zaangażowanie to gwarancja pozyskania wysokiej jakości informacji o najnowszych globalnych trendach, praktycznych porad technologicznych oraz inspiracji biznesowych.

Znajdź odpowiednie proporcje dla chmury – zacznij już dziś! Zapraszamy do aktywnego korzystania z serwisu i zaangażowania w jego rozwój.