Inteligentna
transformacja

Sprawdzone rozwiązania dla branży TSL

Digitalizacja zmienia transport, spedycje i logistykę.

Wykorzystaj nowoczesne technologie oraz dane i włącz się w globalne procesy transformacyjne. Przygotuj się na wyzwania ery cyfrowej, żeby nie obawiać się żadnej konkurencji.

Nie zostawaj w tyle. Transformuj z głową.
Odkryj nowe ekonomiczne możliwości.

Mądre i wyważone inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne to ważny element nowoczesnego podejścia w branży TSL. Umożliwiają zbudowanie przewagi i wyróżnienie się na rynku. Pozwalają zwiększać lojalność i docierać do nowych klientów a także skutecznie mierzyć się z kluczowymi wyzwaniami oraz tradycyjnymi i cyfrowymi konkurentami.

Rozumiemy potrzeby firm z branży TSL, ponieważ od lat działamy na tym rynku. Wiemy, że cyfrowa transformacja musi być dopasowana do branżowej specyfiki. Kluczową rolę odgrywają potrzeby i możliwości organizacji. Średnie firmy z branży TSL potrzebują ekonomicznych rozwiązań, które przede wszystkim zaspokoją podstawowe potrzeby – zapewnią sprawne funkcjonowanie i ciągłość działania biznesu.

Nowoczesne hybrydowe rozwiązania IT są na tyle elastyczne, że można je dostosować do specyficznych wymagań każdej organizacji. Zapewniają bezpieczeństwo, są proste w obsłudze – przez co nie wymagają zatrudniania dodatkowych specjalistów i mogą rosnąć razem z firmą. Do tego są dostępne w postaci usług i w różnych modelach finansowania – od tradycyjnych inwestycji przez miesięczne subskrypcje po opłaty za faktyczne zużycie. Dzięki nim można:

  • ograniczyć całkowity koszt posiadania rozwiązań IT,
  • maksymalizować wartość osiąganą z inwestycji w infrastrukturę IT,
  • w prosty sposób zapewnić ciągłość działania systemów,
  • przyspieszyć i usprawnić przepływ danych oraz komunikację,
  • zapewnić bezpieczeństwo i chronić informacje.

Hiperkonwergencja dla każdego

Niezawodne, uniwersalne rozwiązanie IT, które efektywnie obsłuży wszystkie firmowe aplikacje oraz dane i będzie rozwijać się wraz z firmą. Wydajne, bezpieczne i proste w obsłudze. Zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w ekonomiczny sposób.

Jedno kompletne platforma dla wszystkich aplikacji biznesowych
W cenie stanowiącej ułamek rozwiązań tradycyjnych
Nawet 91% mniej czasu poświęcanego na administrację IT

Poznaj potęgę hiperkonwergencji.
Poznaj HPE SimpliVity!

Ochrona danych nowej generacji

Zapewnij ciągły dostęp i ochronę dla swoich danych – prosto, szybko, efektywnie, inteligentnie a przy tym ekonomicznie. Kompletna platforma nowej generacji dla każdego – od najmniejszej firmy po międzynarodowe korporacje.

Niezawodne ekonomiczne rozwiązanie ochrony danych
Gotowe do współpracy z chmura obliczeniową
Prostsza obsługa i niższe koszty w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych

Zobacz jak chronić dane w erze cyfrowej.
Poznaj HPE StoreOnce!

Komunikacja dla transformacji

Komunikacja bez ograniczeń – przestrzennych i wydajnościowych. Bezpieczna a zarazem prosta w obsłudze technologia dla przestrzeni biurowej i wykraczająca poza nią – od brzegu sieci po centrum danych. Cyfrowa transformacja zaczyna się od komunikacji.

Efektywne i ekonomiczne zintegrowane rozwiązania komunikacyjne
Nowe technologie, które rewolucjonizują przemysł
Sztuczna inteligencja w akcji

Dowiedz się na czym polega rewolucja w komunikacji.
Poznaj rozwiązania HPE Aruba!

Usługowa rewolucja

Nie musisz kupować infrastruktury. Możesz po prostu z niej korzystać. Nowoczesna elastyczna usługa infrastrukturalna zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz, jak i kiedy potrzebujesz, przy niższym koszcie posiadania – zapłacisz tylko za to, czego używasz.

Wszystko czego potrzebujesz – na żądanie
Elastyczne model rozliczeń – w oparciu o faktyczną konsumpcję
Przyspieszenie transformacji z kosztami pod kontrolą

Przedstawiamy infrastrukturę w postaci usługi.
Poznaj HPE GreenLake!