Szerokości, czyli digitalizacja transportu, spedycji i logistyki

Opis konferencji

Mądre i wyważone inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne to ważny element nowoczesnego podejścia w branży TSL. Umożliwiają zbudowanie przewagi i wyróżnienie się na rynku. Pozwalają zwiększać lojalność i docierać do nowych klientów a także skutecznie mierzyć się z kluczowymi wyzwaniami oraz tradycyjnymi i cyfrowymi konkurentami.
Rozumiemy potrzeby firm z branży TSL, ponieważ od lat działamy na tym rynku. Wiemy, że cyfrowa transformacja musi być dopasowana do branżowej specyfiki. Kluczową rolę odgrywają potrzeby i możliwości organizacji. Średnie firmy z branży TSL potrzebują ekonomicznych rozwiązań, które przede wszystkim zaspokoją podstawowe potrzeby – zapewnią sprawne funkcjonowanie i ciągłość działania biznesu.
Nowoczesne hybrydowe rozwiązania IT są na tyle elastyczne, że można je dostosować do specyficznych wymagań każdej organizacji. Zapewniają bezpieczeństwo, są proste w obsłudze – przez co nie wymagają zatrudniania dodatkowych specjalistów i mogą rosnąć razem z firmą. Do tego są dostępne w postaci usług i w różnych modelach finansowania – od tradycyjnych inwestycji przez miesięczne subskrypcje po opłaty za faktyczne zużycie.

Godziny trwania konferencji: 9:00-14:00

Cele konferencji

Digitalizacja zmienia transport, spedycje i logistykę. Nie zostawaj w tyle. Transformuj z głową. Na spotkaniu dowiesz się jak wykorzystać nowoczesne technologie oraz dane i włączyć się w globalne procesy cyfrowej transformacji. Zobaczysz w jaki sposób IT odkrywa nowe ekonomiczne możliwości. Przekonasz się, że przygotowując się na wyzwania ery cyfrowej, można nie obawiać się żadnej konkurencji.

Dzięki mądrym inwestycjom w nowoczesne technologie można:

  • ograniczyć całkowity koszt posiadania rozwiązań informatycznych,
  • maksymalizować wartość osiąganą z wydatków na infrastrukturę IT,
  • w prosty sposób zapewnić ciągłość działania kluczowych dla biznesu systemów,
  • przyspieszyć i usprawnić przepływ danych oraz komunikację,
  • zapewnić bezpieczeństwo i chronić informacje.

Dlaczego warto?

Podczas spotkania będzie można poznać najnowsze trendy w transporcie, logistyce i spedycji, dowiedzieć się jak przyszłość branży widzą analitycy i eksperci, zobaczyć jaki wpływ będą na nią miały technologie informatyczne i telekomunikacyjne.

Czy wiesz 68% prezesów i dyrektorów globalnych spółek zajmujących się transportem i logistyką przewiduje, że zmiany w kluczowych technologiach świadczenia usług będą miały przełomowe znaczenie dla ich działalności – do takich wniosków doszli eksperci PwC przygotowując raport Transport Przyszłości: Prognozy dla transportu drogowego w Polsce 2020 – 2030.

Podczas spotkania Radosław Malkiewicz, Manager, Strategy and Operations w PwC opowie o bezprecedensowych zmianach na rynku transportu drogowego oraz ich konsekwencjach i wnioskach płynących z raportu.

Jedną z 5 sił, które – według PwC – ukształtują transport drogowy w Polsce w najbliższych latach jest digitalizacja. Na spotkaniu eksperci Betacom opowiedzą:

  • czym współczesne technologie i rozwiązania hybrydowe różnią się od tradycyjnej informatyki
  • o niezawodnym, uniwersalnym rozwiązaniu IT, które efektywnie obsłuży wszystkie firmowe aplikacje oraz dane i będzie rozwijać się wraz z firmą
  • o ekonomicznej, kompletnej platformie nowej generacji, która zapewnia ciągły dostęp i ochronę dla danych
  • o nowoczesnej, niczym nieograniczonej bezprzewodowej komunikacji dla przestrzeni biurowej i wykraczającej poza nią
  • o elastycznej usłudze infrastrukturalnej, która zapewnia wszystko czego potrzebuje

Atrakcja Technologia VR

Atrakcja Technologia VR

Lokalizacja naszego wydarzenia – Audi City – to innowacyjny salon sprzedaży wykorzystujący najnowocześniejsze cyfrowe systemy prezentacyjne, pozwalające na poznanie wszystkich modeli Audi w wirtualnej formie, w każdej możliwej konfiguracji.
W wyposażonych w cyfrowe rozwiązania pomieszczeniach – Customer Private Lounges – można w kameralnych, komfortowych warunkach zaznajomić się z niezliczonymi opcjami wyposażenia, kolorami nadwozia i elementami dekoracyjnymi wnętrza, w pełni indywidualizując wybrany samochód.

Wszystkie modele Audi dostępne są w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki okularom VR można obejrzeć każdy model, podchodzić i oddalać się, patrzeć na kolejne części pod różnym kątem. Naturalnym ruchem rąk można otworzyć wszystkie drzwi lub klapę bagażnika. W środku technologia pozwala na swobodne rozejrzenie się po wnętrzu i wypróbowanie działania poszczególnych elementów wyposażenia.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość wypróbowania w praktyce technologii VR oraz weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych gadżetów Audi i Audi Sport.

https://audicitywarszawa.pl/o-nas/

Agenda

9:00-9:30

Kawa powitalna

9:30-10:10

Transport Przyszłości: Prognozy dla transportu drogowego w Polsce 2020 – 2030

Jakie są perspektywy rozwoju dla rynku transportu drogowego na najbliższe 10 lat? Jak szanse i wyzwania stoją przed nami?

Radosław Malkiewicz, Manager, PwC Polska
10:10-10:40

Z robotem za kółkiem czy za biurkiem?

Jak uprościć i przyspieszyć administracyjną część pracy w logistyce za pomocą Robotic Process Automation (RPA) – zasady działania i przykłady zastosowań.

Marcin Motel, Sales Director, UiPath
Aleksander Kania, Sales Director, UiPath
10:40-11:00

Nowoczesne IT, czyli jazda bez ograniczeń

– czym współczesne technologie i rozwiązania hybrydowe różnią się od tradycyjnej informatyki

Paweł Sadowski, Linia Biznesowa Logistyka, Betacom SA
11:00-11:20

Najważniejszy jest szofer: czy naprawdę trzeba kupować infrastrukturę?

– nowoczesna elastyczna usługa infrastrukturalna zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz, jak i kiedy potrzebujesz, przy niższym koszcie posiadania – zapłacisz tylko za to, czego używasz.

Miłosz Błasiak, Support Solution Architect, Hewlett Packard Enterprise
11:20-11:40

Przerwa kawowa

11:40-12:00

Ogień na tłoki: co to jest hiperkonwergencja i czy naprawdę jest dla każdego (Simplivity)

– niezawodne, uniwersalne rozwiązanie IT, które efektywnie obsłuży wszystkie firmowe aplikacje oraz dane i będzie rozwijać się wraz z firmą. Wydajne, bezpieczne i proste w obsłudze. Zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w ekonomiczny sposób.

Piotr Bator, HCI Sales Specialist, Hewlett Packard Enterprise
12:00-12:20

Bezpieczne hamulce: dlaczego warto i jak chronić dane (StoreOnce)

– rozwiązanie nowej generacji zapewnia ciągły dostęp i ochronę dla swoich danych – prosto, szybko, efektywnie, inteligentnie a przy tym ekonomicznie. Kompletna platforma nowej generacji dla każdego – od najmniejszej firmy po międzynarodowe korporacje.

 

Michał Andruszkiewicz, Storage Solutions Architect, Hewlett Packard Enterprise
12:20-12:40

Mobilki na dróżce: jaką rolę w transformacji cyfrowej odgrywa komunikacja (Aruba)

– bez ograniczeń – przestrzennych i wydajnościowych, bezpieczna a zarazem prosta w obsłudze technologia dla przestrzeni biurowej i wykraczająca poza nią – od brzegu sieci po centrum danych. Cyfrowa transformacja zaczyna się od komunikacji.

Dariusz Koralewski, Network Solution Architect, ACCX #901, Hewlett Packard Enterprise
12:40-13:00

Podsumowanie, czyli 10-4

Jak się przygotować na zmiany i przyczepności!

Robert Fręchowicz, Członek Zarządu, Betacom SA
13:00

Losowanie nagród   |   Obiad   |   Networking   |   Pokazy technologii VR

Lokalizacja

Audi City Warszawa

Warszawa, Plac Trzech Krzyży 10/14
Zobacz na mapie

Rejestracja

Patron generalny

Patron merytoryczny

Partner technologiczny

Partner medialny

Udział w spotkaniu jest bezpłatny | Liczba miejsc ograniczona | Warunkiem udziału jest potwierdzenie od organizatora drogą mailową

W razie pytań prosimy o kontakt drogą mailową: marketing@betacom.com.pl lub pod numerem telefonu: +48 606 870 300.