INTELIGENTNA TRANSFORMACJA.

Opis konferencji

Mądre i wyważone inwestycje w innowacyjne rozwiązania technologiczne to ważny element nowoczesnego podejścia w sektorze spożywczym. Umożliwiają zbudowanie przewagi, wyróżnienie się na rynku i ułatwiają konkurowanie na rynkach zagranicznych. Pozwalają zwiększać lojalność i docierać do nowych klientów a także skutecznie mierzyć się z kluczowymi wyzwaniami.

Rozumiemy potrzeby firm z sektora spożywczego, ponieważ od lat działamy na tym rynku. Wiemy, że cyfrowa transformacja musi być dopasowana do branżowej specyfiki. Kluczową rolę odgrywają potrzeby i możliwości organizacji. Średnie firmy z zajmujące się produkcją spożywczą potrzebują ekonomicznych rozwiązań, które przede wszystkim zaspokoją podstawowe potrzeby – zapewnią sprawne funkcjonowanie i ciągłość działania biznesu.

Nowoczesne hybrydowe rozwiązania IT są na tyle elastyczne, że można je dostosować do specyficznych wymagań każdej organizacji. Zapewniają bezpieczeństwo, są proste w obsłudze – przez co nie wymagają zatrudniania dodatkowych specjalistów i mogą rosnąć razem z firmą. Do tego są dostępne w postaci usług i w różnych modelach finansowania – od tradycyjnych inwestycji przez miesięczne subskrypcje po opłaty za faktyczne zużycie.

Konferencja odbędzie się 6.02.2020r. w godzinach 9:00-14:00

Cele konferencji

Digitalizacja zmienia produkcję spożywczą – na świecie i w Polsce.

Nie zostawaj w tyle. Transformuj z głową. Odkryj nowe ekonomiczne możliwości i podbijaj nowe rynki zagraniczne. Na spotkaniu dowiesz się jak wykorzystać nowoczesne technologie oraz dane i włączyć się w globalne procesy cyfrowej transformacji. Zobaczysz w jaki sposób IT odkrywa nowe ekonomiczne możliwości. Przekonasz się, że przygotowując się na wyzwania ery cyfrowej, można nie obawiać się żadnej konkurencji.

Dzięki mądrym inwestycjom w nowoczesne technologie można:

  • ograniczyć całkowity koszt posiadania rozwiązań informatycznych,
  • maksymalizować wartość osiąganą z wydatków na infrastrukturę IT,
  • w prosty sposób zapewnić ciągłość działania kluczowych dla biznesu systemów,
  • przyspieszyć i usprawnić przepływ danych oraz komunikację,
  • zapewnić bezpieczeństwo i chronić informacje.

Agenda

9:00-9:30

Kawa powitalna

9:30-10:10

Nowoczesne IT, czyli produkcja bez ograniczeń

10:10-10:40

Liczą się efekty: czy naprawdę trzeba kupować infrastrukturę?

– nowoczesna elastyczna usługa infrastrukturalna zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz, jak i kiedy potrzebujesz, przy niższym koszcie posiadania – zapłacisz tylko za to, czego używasz.

10:40-11:20

Ruszamy pełną parą: co to jest hiperkonwergencja i czy naprawdę jest dla każdego.

– niezawodne, uniwersalne rozwiązanie IT, które efektywnie obsłuży wszystkie firmowe aplikacje oraz dane i będzie rozwijać się wraz z firmą. Wydajne, bezpieczne i proste w obsłudze. Zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w ekonomiczny sposób.

11:20-11:40

Przerwa kawowa

11:40-12:20

Bezpieczeństwo ludzi i maszyn: dlaczego warto i jak chronić dane (StoreOnce)

– rozwiązanie nowej generacji zapewnia ciągły dostęp i ochronę dla swoich danych – prosto, szybko, efektywnie, inteligentnie a przy tym ekonomicznie. Kompletna platforma nowej generacji dla każdego – od najmniejszej firmy po międzynarodowe korporacje.

12:20-13:00

Informacja, czas i pieniądz: jaką rolę w transformacji cyfrowej odgrywa komunikacja (Aruba)

– bez ograniczeń – przestrzennych i wydajnościowych, bezpieczna a zarazem prosta w obsłudze technologia dla przestrzeni biurowej i wykraczająca poza nią – od brzegu sieci po centrum danych. Cyfrowa transformacja zaczyna się od komunikacji.

13:00-14:00

Podsumowanie, czyli produkty na stole

Jak się przygotować na zmiany i… smacznego!

Lokalizacja

Villa Foksal

Foksal 3/5, 00-366 Warszawa

Rejestracja

Patron Generalny

Patron medialny

Partner technologiczny

Udział w spotkaniu jest bezpłatny | Liczba miejsc ograniczona | Warunkiem udziału jest potwierdzenie od organizatora drogą mailową

W razie pytań prosimy o kontakt drogą mailową: lub pod numerem telefonu: .