HPE Helion w Trustpower

Jak dokonać modernizacji infrastruktury, serwerów i wykorzystywanych od lat aplikacji bez dokonywania ogromnych inwestycji związanych z budową centrum danych? Jak przeprowadzić transformację posiadanych aplikacji i uruchomić je w środowisku hybrydowej chmury? Dzięki HPE, dla Trustpower, odpowiedź na te pytania była stosunkowo łatwa i prosta. Ostatecznie 176 aplikacji zostało przeniesionych do chmury złożonej z publicznych i prywatnych środowisk cloudowych.

„Największą zaletą HPE Helion była dojrzałość hybrydowej chmury, a także referencje HPE – naszego zaufanego od wielu lat partnera” – przekonuje Matt van Deventer, odpowiedzialny za technologie w Trustpower. „Mój zespół ma więcej możliwości w zakresie dodawania kolejnych elementów do chmury. Dla klientów oznacza to, że powinniśmy być w stanie dostarczyć bardziej stabilną platformę, zredukować bieżące koszty oraz szybciej dostarczyć nowe produkty na rynek” – dodaje Matt van Deventer.

Co udało się osiągnąć? Zyski – niższe koszty, ograniczenie fizycznych zasobów IT, lepsza ciągłość świadczenia usług i minimalizacja przestojów – nie ograniczają się wyłącznie do obszaru IT. Biznes może wykorzystać zaoszczędzony kapitał w innym celu. Ogromną wartość stanowi także krótszy czas potrzebny do rozwoju nowych rozwiązań, a przede wszystkim zwiększenie innowacyjności i możliwości dostarczania klientom lepszych usług.

Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły wykorzystania HPE Helion przez Trustpower, zapraszamy do przeczytania case study.

Pobierz case