HPE Helion Stackato w QiO: szybkość i skalowalność dla przemysłu ciężkiego

QiO Technologies to brytyjska firma, która oferuje w zestaw narzędzi dla chmury, który umożliwia przedsiębiorstwom bezpieczne zbieranie i analizowanie danych z rozmaitych urządzeń oraz infrastruktury przemysłowej. Ta skalowalna platforma do tworzenia aplikacji powstała w oparciu o HPE Helion Stackato.

Dzięki niej inżynierowie zyskują więcej czasu na realizację zadań, które przynoszą większą wartość organizacji. Platforma skraca także czas potrzebny do tworzenia kolejnych iteracji i uruchamiania aplikacji Big Data. Ostatecznie przekłada się to na zwiększenie zwinności organizacji, ograniczenie kosztów udostępniania IT, poszerzenie możliwości w zakresie skalowania i wdrażania w zdalnych lokalizacjach a także szybsze przetwarzanie danych.

„HPE Helion Stackato to fundament naszej metodologii i całego sposobu funkcjonowania. Pozwala nam działać szybciej, jest niezawodny i umożliwia skalowanie od 200 do 2 tys. elementów – czujemy się przy tym spokojni, bo wiemy, że skala nie będzie czynnikiem ograniczającym” – mówi Kevin Malik, odpowiedzialny za rozwój biznesu QiO w regionie amerykańskim.

Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły wykorzystania HPE Helion Stackato przez QiO, zapraszamy do przeczytania case study.

Pobierz case