HPE Discover 2016: innowacje to sport drużynowy

Chociaż HPE dopiero niedawno pojawiło się na rynku jako odrębny podmiot, firma działa dynamicznie, wspierając klientów na całym świecie w cyfrowej transformacji. W ciągu ostatniego roku udało się wypracować solidne fundamenty, które pozwolą na uproszczenie wdrażania hybrydowych rozwiązań IT oraz błyskawiczne zaspokajanie zmieniających się potrzeb klientów. W ostatnim czasie HPE dokonało poważnych inwestycji w tym obszarze. Udało się nawiązać nowe, istotne z punktu widzenia tak nakreślonych planów, relacje partnerskie.

„Na innowacje w erze cyfrowej trzeba patrzeć jak na sport drużynowy. Nawiązywanie mocnych relacji partnerskich ma kluczowe znaczenie, jeśli chcemy przekuwać dane w wiedzę, a wiedzę w działania” – mówiła Meg Whitman, prezes i dyrektor wykonawcza HPE, podczas wystąpienia otwierającego Discover 2016 w Londynie – zapowiadając tym samym przedstawione w ciągu pierwszego dnia imprezy nowości.

Tutaj można obejrzeć fragment wystąpienia Meg Whitman poświęcony cyfrowej transformacji.

Do najważniejszych nowości ogłoszonych na HPE Discover 2016 należą:

Nowe środowisko operacyjne HPE Hyper-converged Operating Environment

IT musi przekształcić sie w wewnętrznego dostawcę usług dla poszczególnych jednostek biznesowych w organizacji; dzięki nowym możliwościom zarządzania systemami hiperkonwergenetnymi, IT będzie mogło dostarczać zwirtualizowane apliakcje z efektywnością charakterystyczną dla chmury.

Zobacz, dlaczego jest to kluczowy element cyfrowej transformacji, tutaj

HPE Synergy z HPE Helion CloudSystem 10

To pierwsza na rynku chmura prywatna zbudowana z wykorzystaniem infrastruktury komponowalnej – oznacza to możliwość posiadania we własnym centrum danych jednorodnego środowiska IT, które obsługuje zarówno tradycyjne, jak i natywne aplikacje chmurowe.

Poznaj szczegóły prywatnej chmury opartej na infrastrukturze komponowalnej

Rozszerzenie programu Cloud28+

Otwarta społeczność organizacji komercyjnych i z sektora publicznego działających na rzecz popularyzacji cloud i znoszenia barier wdrożeniowych liczy obecnie ponad 330 członków. Rozszerzenie umożliwia połączenie dostawców usług i rozwiązań, producentów oprogramowania, integratorów systemów oraz agend rządowych.

Dowiedz się więcej o C28+

Więcej informacji o wydarzeniach mających miejsce na HPE Discover 2016 można znaleźć na oficjalnym profilu imprezy na Facebooku